O Spółce

Tax-Safe Sp. z o.o.

Tax-Safe Sp. z o.o. (poprzednia nazwa Calan Tax Services Sp. z o.o.) jest spółką doradztwa podatkowego zarejestrowaną przez Ministerstwo Finansów, która została założona w 2003 r. Obecnie nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu prawa podatkowego i księgowości, w tym doradcy podatkowi, licencjonowani księgowi oraz prawnicy. Zdobywali oni doświadczenie w największych spółkach doradczych, w tym w Deloitte & Touche oraz PWC, a także w organach administracji podatkowej.

Nasza spółka świadczy pełen zakres usług doradztwa podatkowego, usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz korporacyjnych. Zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie naszym Klientom rzetelnych i wiarygodnych informacji w kwestiach podatkowych i księgowych, a także jasnych i czytelnych interpretacji przepisów prawnych w tym zakresie. Wspieramy Klientów w planowaniu i wdrażaniu struktur podatkowych oraz systemowych rozwiązań w zakresie księgowości. Dzięki zespołowi doświadczonych księgowych i doradców podatkowych możemy szybko reagować na wyzwania dynamicznie zmieniającego się środowiska działalności gospodarczej w Polsce.

Zaufali nam

Od początku naszej działalności świadczyliśmy usługi dla ponad 50 klientów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, w tym m.in. dla: Accor, Airspan Networks, Air France, Barco, Candy-Hoover, CEZ, Chep, Ezpada, Faurecia, Feuvert, Gemalto, Havells Sylvania, Kajima, Kuwait Petroleum, Manuli Rubber Industries, Mitsubishi Chemical Group, Neinver, Nord Anglia Education, Skanska, Sumitomo Group, Yareal International.

Nasi Klienci działają we wszystkich głównych sektorach gospodarki, w tym m.in. w: produkcji, budownictwie, usługach, telekomunikacji, przemyśle samochodowym i energetycznym oraz dystrybucji i finansach.