O Spółce

Tax-Safe Sp. z o.o.

Tax-Safe Sp. z o.o. (poprzednia nazwa Calan Tax Services Sp. z o.o.) jest spółką doradztwa podatkowego zarejestrowaną przez Ministerstwo Finansów, która została założona w 2003 r. Obecnie nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu prawa podatkowego i księgowości, w tym doradcy podatkowi, licencjonowani księgowi oraz prawnicy. Zdobywali oni doświadczenie w największych spółkach doradczych, w tym w Deloitte & Touche oraz PWC, a także w organach administracji podatkowej.

Nasza spółka świadczy pełen zakres usług doradztwa podatkowego, usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz korporacyjnych. Zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie naszym Klientom rzetelnych i wiarygodnych informacji w kwestiach podatkowych i księgowych, a także jasnych i czytelnych interpretacji przepisów prawnych w tym zakresie. Wspieramy Klientów w planowaniu i wdrażaniu struktur podatkowych oraz systemowych rozwiązań w zakresie księgowości. Dzięki zespołowi doświadczonych księgowych i doradców podatkowych możemy szybko reagować na wyzwania dynamicznie zmieniającego się środowiska działalności gospodarczej w Polsce.

Zaufali nam

Od początku naszej działalności świadczyliśmy usługi dla ponad 100 klientów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, w tym m.in. dla: Accor, ADP, Airspan Networks, Air France, Barco, Candy-Hoover, CEZ, Chep, Ezpada, Faurecia, Feuvert, Gemalto, Havells Sylvania, Kajima, Kuwait Petroleum, Laboratoire Expanscience, Manuli Rubber Industries, Mitsubishi Chemical Group, Neinver, Nord Anglia Education, Rabugino, RED Development, Skanska, Sumitomo Group, SNA, Turck Automation Technology, Westwing, Yareal International.

Nasi Klienci działają we wszystkich głównych sektorach gospodarki, w tym m.in. w: produkcji, budownictwie, usługach, telekomunikacji, przemyśle samochodowym i energetycznym oraz dystrybucji i finansach.