Doradztwo podatkowe i stała obsługa podatkowa

Doradztwo i optymalizacja podatkowa

Zapewniamy kompleksową obsługę podatkową na najwyższym poziomie merytorycznym. Nasi doradcy podatkowi posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie dla podmiotów krajowych i zagranicznych, zdobyte w największych międzynarodowych firmach doradczych.

 

Zapewniamy m.in.:

  • stały nadzór nad zgodnością z przepisami podatkowymi;
  • pomoc w uzyskaniu zwrotu VAT dla podmiotów krajowych i zagranicznych;
  • rejestrację podmiotów zagranicznych na potrzeby VAT w Polsce;
  • usługi przedstawiciela podatkowego w Polsce;
  • weryfikację rozliczeń podatkowych w zakresie uzgodnionym z Klientem (przeglądy podatkowe);
  • inne usługi z zakresu doradztwa podatkowego, w tym przygotowanie opinii i analiz podatkowych oraz wniosków o pisemną interpretację prawa podatkowego.

 

Priorytetem naszej spółki jest zapewnienie Klientom komfortu podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Doradztwo podatkowe w naszym wykonaniu pozwoli zdjąć z Państwa obowiązek osobistego występowania przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. O naszym dużym doświadczeniu w tym zakresie świadczy szereg wygranych sporów podatkowych, często w sprawach precedensowych. W naszej szerokiej ofercie znajduje się także m.in. reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniach, których przedmiotem jest zwrot VAT. Wszystkie nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, a długoletnie doświadczenie zapewnia profesjonalność i efektywność naszych działań.